220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

ZN ZOZ Uzdrowisko Wieniec

ul. Wieniec Zdrój
87-800 Wieniec Zdrój
 • xxxx

  • *
  • * *
  • * * *
  • * * * *
  • * * * * *
  • * * * * * *
  sanatorium Wieniec Zdrój Jutrzenka Brzozowa 1

  Witam dziś wruciłemł byłem 24 dni jestem pod wrażeniem:D to jest to życie mieszkac w hotelu 4,5 gwiazdkowym;)w luksusie;) ale trzeba mieć przynajmniej 300zł to nie duzo:)!jak przyjechałem i wszedłem to byłem pod wrażeniem!ten marmur sam Ci wpadnie w oko!i recepcja pierwsza klasa!tańce co wieczór i zimny browar!;DDi było coś jeszczez ale to tajemnica moja haha:)basen poprostu super błekitny!a koło niego chyba 5 dżakuzi z duzymi falami sałny i sauna fińska oraz takie cos jak grota solna :) jaskinia lodowa Ja tak to nazywam:) ze sie nacierasz lodem zimna woda i kubeł na glowe:)ale to kosztuje w tygodniu 11zł za70min a za 100min 15zł:)jadalnie bardzo piękna i dobre jedzienie choc sniadania nie jadłem bo nie lubie nabiału ale obiadem nadrabiałem he bo mało jem :)jak sie dopłaci np za tydzien 83zł chyba za tydzien masz szwedzi stuł i siedzisz z dala od ludzi osobno na stoliku;)idziesz i chodzisz kiedy chcesz nie musisz z ludzmi;)bierzesz do jedzenia najlepsze co lubisz;)na początku zamotasz sie z badaniami bo bedziesz miał pllan zabiiegów Ja miałem np kijowe badania 2 dwie gimnatyki dziennie a sa borowiny,baseny,i masaże lipna lekarka Pani.K jak chodziłem ze mnie cos boli to apap mi dawała zadnych masazy na kark pociłem sie codzien nie wiem czemu i srałem na rzadko jak kaczka haha nawet moij koledzy z pokoji ;) moze ze posiłki regularne :)3 bary kupujesz i pijesz;) windą sie jezdza ciągle ale wade ma ze zawsze sie psuje bo za duzo klamotów wsiada;)wycieczki są 45zł kosztuje;)pokoje cudowne telewizor płaski na scianie i meble zejfajne jak antyki lustro z biurkiem lampką i z telefonem z ktrego dzwonisz se gdzie chcesz i o jakiej porze do kolegi czy do kolezanki;)i sie ustawiacie na browara np 2 wnocy;) i jedziecie auteam do miasta i mozesz byc nad ranem na pierwszy zabieg albo na sniadanie ktore jest ciaagle o 7.45;)niedziee wolne,miłe pielegniarki a najbardziej Pani Beata mała blondi;) z 4 piętra;) pozdrawiam;)długie korytaze jak labirynt pogubic sie mozna:)Ja zawsze załatwiałem badanie do 13godziny jak sie udawało a potem mogłem robic co chciałem czy isc na panienki do pokoju czy sobie autem wyjechac do miasta z kolegą i pic z głową!!jak sie nawalisz idz prosto spac do sali i równo:)fajny tunel jest z marmuru i długi łaczący budnek wszedzie sa kanapy mozna siedziec na kazdym korytarzu :) fajny las jeienią mozna isc na grzyby podobno duzo ich jest zawsze:)fryzjer w środku i bankomat;)nawe przy recepcij na stolikach mozna browca spijac;) zawsze bede tam jechac jak bende miał jechac;)poznałem dwuch przyjaciół Daniela i Pawła:)duzo osób chciała jechac do domu do rodzin Ja nie bo mi sie podobało nienawidze rozłąk !! za bardzo sie przyzwyczjam mysle o tych kolegach co ich lubiłem:( duzo by tu pisac ah zycie

 • Mam skierowanie z NFZ na leczenie sanatoryjne do Jutrzenki ul. Brzozowa 1. Uprzejmie proszę osoby które były w tym Sanatorium o opinię o standardzie pobytu i jakości zabiegów. Termin pobytu od 11 marca 2016r. Najbardziej interesuje mnie czystość w pokojach i łazienkach,sanitariatach.Czy należy mieć własne środki czystości. Pozdrawiam i dziękuję za szczere wypowiedzi. Izabela z Inowrocławia

  • Kończę wkrótce pobyt w Jutrzence w Wieńcu, Kuracjusze z ZUS i NFZ mieszkają na III i IV piętrze. Pokoje są sprzątane 2 razy w tygodniu, więc jak nie jesteś straszną pedantką to w zupełności wystarcza. Łóżka są nowe i wygodne. Pomieszczenia wspólne sprzątane są codziennie, a miejsca które tego wymagają częściej. Zabiegi: do jakości pracy fizjoterapeutów nie można mieć większych zastrzeżeń (wiadomo każdemu pasuje co innego). Uwagi do jakości zabiegów mokrych - permanentne awarie i brak ciepłej wody pod prysznicami w ZPL, zimna woda w basenie rehabilitacujnym 23 do 26 oC (ZPL), nalatująca do wanien zimna woda podczas kąpieli. Poza tym przygotuj się psychicznie na bałagan organizacyjny przy planowaniu zabiegów na początku turnusu. Posiłki: smaczne, lecz tutaj też bałagan - część stołów dostaje porcje szybko - część musi długo czekać a porcje są wydawane jak się wygrzebie z gara. Posiłki na stół docierają ledwio ciepłe (na 18 dni tylko trzy razy miałam gorące jedzenie). Mimo tych zastrzeżeń życzę miłego pobytu.

  • Dzięki MIMIza informację.Napisz jeszcze proszę jak wygląda strona rozrywkowa,czy jest kawiarnia z tańcami,czy jest sprawdzanie obecności o 22 itp.Dzieki z gory.

  • Bardzo dziękuję za dokładną informację o którą prosiłam. Życzę zdrowia i pogody ducha. Myślę że spokojnie mogę pojechać i poddać się leczeniu które w mojej sytuacji jest bardzo wskazane. Z wyrazami szacunku Izabela z Inowrocławia.

  • łazienki jak w bajce ale środki własne trzeba miec np szmata musi jakas byc bo musisz w zlewiku prac swoje rzeczy i sie woda wylewa :)papier toaletowy ponad miar;) sprzątaczki 2 razy w tygodiu Ci sprzątaja:) i weś troche proszku do prania;)

  • *
  • * *
  • * * *
  • * * * *
  • * * * * *
  • * * * * * *
  Proszę o informację

  Witam:) Dostałam skierowanie z NFZ do sanatorium Hutnik. Bardzo proszę o opinię i informacje dotyczącą warunków socjalnych. Interesuje mnie czy w pokojach jest pełny węzeł sanitarny i balkony. Chciałabym również otrzymać ogólne informacje o zabiegach i pobycie. Pozdrawiam i dziękuję:)

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum