.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Szpital św. Anny

Szpital św. Anny

ul. A. Mickiewicza 39
05-500 Piaseczno

Od 1 października 2009 roku sieć jednostek Grupy Kapitałowej EMC powiększyła się o Szpital św. Anny w Piasecznie. To pierwsza placówka Spółki zlokalizowana w centralnej części kraju.

EMC IM SA, przejmując piaseczyńską poliklinikę, zobowiązało się do rozbudowy i modernizacji istniejącego Szpitala, dysponującego dotychczas jedynie 46-łóżkowym oddziałem internistycznym. W pierwszym etapie inwestycji odnowiono przychodnię, uruchomiono niezbędną Izbę Przyjęć oraz zaopatrzono placówkę w nowy sprzęt diagnostyczny. Następnie spółka EMC w rekordowym tempie postawiła nowy Szpital, spełniający najwyższe standardy.

Dzisiaj mieszkańcy Piaseczna i okolic mają powody do radości. W nowo wybudowanym, obiekcie, może się leczyć jednocześnie ponad 100 pacjentów. W placówce udało się zgromadzić wielu wysokiej klasy specjalistów. Powstało miejsce, gdzie każdy ubezpieczony pacjent ma bezpłatny dostęp do usług medycznych, oferowanych na najwyższym poziomie.

W Szpitalu św. Anny  prowadzone jest leczenie w zakresie:

  • chirurgii ogólnej
  • chorób wewnętrznych
  • chorób dziecięcych i neonatologii
  • ginekologii i położnictwa

Opieka specjalistyczna realizowana jest w ramach następujących poradni:

alergologicznej (dzieci i dorośli), chirurgii ogólnej, dermatologicznej, diabetologicznej, ginekologiczno-położniczej, kardiologicznej, laryngologicznej, leczenia nadwagi i otyłości, leczenia uzależnień, neurologicznej (dzieci i dorośli), ortopedycznej, pulmonologicznej, rehabilitacyjnej, reumatologicznej, urologicznej, zdrowia psychicznego.

Placówka oferuje szeroki zakres badań diagnostycznych. Ponadto pacjenci mogą korzystać z ambulatoryjnej rehabilitacji medycznej (kinezyterapii i zabiegów fizykalnych).

 

Szpital św. Anny zapewnia kompleksową, całodobową, bezpłatną opiekę medyczną w ramach kontraktu z NFZ.

 


Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum