220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Prosze o podjecie dzialan w sprawie pozbawienia i ograniczenia wolnosci mojej zony Zaborskiej Kiera Teresa ktura jest na Odziale 11 w Rybniku bez jej zgody leczenia oraz wyroku Sadowego jako jej maz nie mam prawa jej wypisania na moje zadanie dlaczego zyjemy w Kraju Demokratycznym w Kraju Prawa jest to ograniczenie wolnosci oraz jej pozbawienie bez Wyroku Sadowego.Moj.Tel.785976228.Prosze o pilny kontakt telefoniczny.

  • CO TU MÓWIĆ O PACJENTACH JAK PERSONEL ŚREDNI SAM POTRZEBUJE POMOCY!!PROPONUJE ZACZĄĆ OD TEGO!!!MAM NADZIEJĘ ŻE NIKOMU NIE SZKODZI!!!!!!

  • Zadam wypisanaia na zadanie moja zone Terese Zaborska-Kiera ktura jest na leczeniu na Odzziale 11 w Rybniku moj Tel.785976228.Bronislaw Kiera zam.Rybnik ul.Morcinkla.45/16 prosze o zalatwienie tej sprawy w trybie natychmiastowym.Oraz powiadomienie mojej osoby Telefoniczne na moja Komorke z gory serdecznie dziekuje.

  • Byłem chospitalizowany kilkakrotnie w w/w szpitalu na różnych ddziałach i mimo różnych negatywnych opini ja jestem zadowolony z pobytu. Personel względny (świetny w porównaniu ze szpitalem wojewódzkim nr3) no ale czego można sie spodziewać po pielęgniarkach, które 140 godzin w miesiącu przebywają z chorymi ludzmi.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum