.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Poradnia wad postawy

ul. Sielecka 22
00-738 Warszawa

Medikar to Przychodnia Rehabilitacyjna spełniająca najwyższe, obecnie stosowane standardy, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Pacjentów! Czeka na Państwa placówka wyposażona w najwyższej klasy, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny. Klinika jest przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych. W pobliżu niej znajdują się liczne miejsca parkingowe. Nasz fachowy, doświadczony personel reprezentuje najwyższy poziom wiedzy i umiejętności, a jego najważniejszym zadaniem jest służyć radą, pomocą i troskliwą opieką w trakcie konsultacji i zabiegów.

MEDIKAR zapewnia kompleksową, specjalistyczną rehabilitację narządu ruchu i układu nerwowego. Swoją opieką obejmujemy osoby z zespołami bólowymi kręgosłupa, chorobą zwyrodnieniową i przeciążeniową stawów, z wadami postawy, chorobami reumatoidalnymi, po urazach miednicy i patologii stawu biodrowego, pacjentów po urazach i operacjach ortopedycznych oraz osoby z przewlekłymi zaburzeniami neurologicznymi po udarach i urazach mózgu, a także cierpiących na stwardnienie rozsiane. Placówka zapewnia profesjonalną opiekę zarówno osobom dorosłym, jak i dysponuje odpowiednią bazą do rehabilitacji dzieci i noworodków.

Przychodnia działa pod patronatem Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie. Renoma tej placówki gwarantuje wysoki poziom wiedzy merytorycznej, a także stosowanie najnowocześniejszych metod terapii. W naszej pracy wykorzystujemy najlepsze metody kinezyterapeutyczne: PNF, Terapia Manualna metodą Kaltenborna- Evjentha, metoda McKenziego, NDT Bobath dla dzieci, metoda Mulligana. Kompleksowa rehabilitacja narządu ruchu spełnia najwyższe światowe standardy, dzięki doświadczonemu zespołowi lekarzy i fizjoterapeutów oraz Systemowi Zarządzania Jakością ISO 9001:2008. Pracujemy w oparciu o umowę z NFZ oraz prowadzimy działalność komercyjną.


Nową usługą jest psychoterapia obejmująca osoby doświadczające kłopotów w relacjach, borykające się ze stanami lękowymi, mające długotrwale obniżony nastrój, cierpiące z powodu zaburzeń tożsamości płci, lub innych emocjonalnych przyczyn.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Godziny otwarcia

Pn07:0021:00
Wt07:0021:00
Śr07:0021:00
Cz07:0021:00
Pt07:0021:00

Forum