.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Poradnia ortopedyczna dla dzieci

ul. Indiry Gandhi 11
02-776 Warszawa

Centrum Zdrowia Ursynów ma podpisaną umowę z NFZ na świadczenie usług medycznych w ramach Podstawowej Opieki Zdrowotnej. Działa nieprzerwanie od jesieni 2004 r. Najważniejszy jest dla nas Pacjent.

Pacjentom, którzy złożą deklarację wyboru lekarza, pielęgniarki i położnej (kobiety)  przysługują bezpłatne usługi medyczne: konsultacje i leczenie w ramach POZ, zabiegi, badania  laboratoryjne i diagnostyczne(  EKG, USG, RTG i wiele innych refundowanych z NFZ).

Oprócz leczenia w ramach kontraktu z NFZ istnieje możliwość korzystania z odpłatnych wizyt u lekarzy specjalistów zatrudnionych w Centrum Zdrowia Ursynów (po cenie promocyjnej dla naszych pacjentów NFZ).
Zapisy do lekarzy rodzinnych (także pediatry), pielęgniarki i położnej rodzinnej.
Misja
Misją Centrum Zdrowia Ursynów jest przede wszystkim szeroko pojęta profilaktyka zdrowotna. Uczestniczymy w programach Ministerstwa Zdrowia, m.in. Programie Profilaktyki Chorób  Układu Krążenia, prowadzimy szczepienia zarówno obowiązkowe ( wg Programu Szczepień Ochronnych) jak i dobrowolne - tzw. zalecane- u dzieci oraz dorosłych. Wysoko wykwalifikowane pielęgniarki i położne prowadzą indywidualną edukację pacjentów zdrowych, chorych a także zagrożonych chorobą.
Dysponujemy możliwością wykonania wczesnej diagnostyki wielu chorób. Do dyspozycji jest punkt pobrań zarówno dla dorosłych jak i dzieci z możliwościa wykonania badań krwi w pełnym zakresie (łącznie z badaniami wysokospecjalistycznymi), diagnostyka USG  (tkanki miękkie, stawy, m.in. stawy biodrowe u niemowląt, USG przezciemiączkowe, USG transwaginalne i inne), badanie EKG spoczynkowe.
W naszej ofercie dostępne są konsultacje u wysokiej klasy specjalistów z wielu dziedzin medycyny, a także możliwość wykonania na miejscu drobnych zabiegów z zakresu chirurgii, dermatologii i ginekologii (metodami tradycyjnymi oraz metodą kriochirurgii oraz elektrokoagulacji).

Mapa

Zobacz jak dojechać

Godziny otwarcia

Pn08:0020:00
Wt08:0020:00
Śr08:0020:00
Cz08:0020:00
Pt08:0020:00

Forum