.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Poradnia ortopedyczna

ul. KEN 93
02-722 Warszawa

 

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest ośrodkiem od ponad 30 lat specjalizującym się w leczeniu schorzeń narządu ruchu o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym, takich jak:

- Zespoły bólowe kręgosłupa w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych, wad wrodzonych.

- Zespoły bólowe stawów obwodowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych, wad wrodzonych.

- Schorzenia narządu ruchu typu reumatoidalnego oraz inne układowe schorzenia narządu ruchu.

- Wady wrodzone układu kostno-mięśniowego

- Dysfunkcje narządu ruchu pochodzenia neurogennego, w tym późne następstwa udarów mózgu i uszkodzeń nerwów obwodowych.

- Inne dysfunkcje narządu ruchu niewymienione powyżej

 

Specjalizujemy się również w rehabilitacji neurologicznej zaburzeń funkcji mózgu, rdzenia kręgowego i korzeni nerwowych, obwodowego układu nerwowego i dystrofii mięśniowych będących skutkiem m.in.:

- Udarów niedokrwiennych i krwotocznych.

- Uszkodzeń mózgu i/lub rdzenia kręgowego pourazowych, poinfekcyjnych, po nagłym zatrzymaniu krążenia i in.

- Stwardnienia rozsianego.

- Polineuropatii.

- Zespołu Guillaina-Barrego.

- i innych.

Naszym atutem jest profesjonalna i życzliwa kadra złożona z wysokiej klasy lekarzy specjalistów, rehabilitantów, personelu pielęgniarskiego oraz pomocniczego. Zespół ściśle współpracuje ze sobą w celu możliwie jak najlepszej oceny stanu zdrowia Pacjenta, zastosowania optymalnego programu leczenia oraz stałego monitorowania procesu terapeutycznego.

 

Cechuje nas indywidualne podejście do Pacjenta oraz postrzeganie jego problemów zdrowotnych w sposób kompleksowy. Dzięki szerokiemu wachlarzowi usług oferujemy pełen cykl leczenia, którego podstawą jest szczegółowa diagnostyka schorzenia.

Zapraszamy na specjalistyczne konsultacje lekarskie, w trakcie których, na podstawie wywiadu i badania oraz przedstawionych wyników badań, lekarz dokona oceny stanu zdrowia, zaordynuje odpowiednie leki oraz zaproponuje kompleksowy program leczenia.

 

W CKR wykonać można niezbędne badania diagnostyczne (RTG, USG, Echo Serca, Holter) oraz skorzystać z dodatkowych konsultacji lekarzy innych specjalizacji.

Pacjenci, wymagający leczenia operacyjnego mogą zdecydować się na zabieg w naszym ośrodku. Wykonujemy operacje z zakresu ortopedii (m.in. endoprotezoplastyka stawów) i chirurgii kręgosłupa (w tym nowoczesne operacje małoinwazyjne tj. endoskopowe usunięcie jądra miażdżystego w odcinku lędźwiowym kręgosłupa metodą ENDOSPINE, przezskórne usunięcie dysku lędźwiowego – nukleoplastyka technologią Coblation).

 

Oferujemy wczesną rehabilitacje pooperacyjną, którą kontynuować można w systemie stacjonarnym lub ambulatoryjnym w jednej z Filii CKR.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum