.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Poradnia nadciśnienia tętniczego

ul. Kościuszki 15
63-400 Ostrów Wielkopolski

Napisz opinie jako użytkownik serwisu RynekMedyczny.pl! Dzięki temu będzie można się z Tobą skontaktować, będziesz wiedzieć czy ktoś odpowiedział na Twoją opinię, zachowując 100% prywatności! Koniecznie Utwórz konto lub zaloguj się.

Pseudonim *

Jeśli chcesz napisać opinie bez logowania, podpisz się pod nią, po przecinku dopisz miejscowość.

Ocena placówki

Dopóki się nie zalogujesz, Twoja ocena nie będzie miała wpływu na ostateczną pozycję placówki w rankingu.

Temat *

Napisz czego dotyczy Twoja opinia.

Opinia *

Pamiętaj, że opinia będzie publikowana razem z adresem IP Twojego komputera.

Cena

Cena wykonanej usługi w PLN.

Kod

Wygeneruj inny obrazek

*

Przepisz tekst z obrazka. Jeżeli nie można odczytać należy wygenerować inny obrazek klikając odnośnik poniżej obrazka.

Przeczytałem i akceptuję treść regulaminu

Redakcja www.rynekmedyczny.pl nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego.


Twoja opinia wystawiana placówce powinna być jak najbardziej obiektywna . Ma służyć przede wszystkim innym użytkownikom portalu www.rynekmedyczny.pl - potencjalnym pacjentom tejże placówki.


Pożądane są komentarze pozytywne jak i negatywne. Ponieważ komentarze są silnie opiniotwórcze, prosimy o rozwagę w ich artykułowaniu.


Wpisywany przez Ciebie komentarz nie może zawierać wulgaryzmów, gróźb wobec personelu placówki czy bezpodstawnych oskarżeń itp.


Wszelkie komentarze zawierające oskarżenia o popełnieniu przestępstwa są archiwizowane , a osoby wystawiające je muszą liczyć się z np. z wszczęciem postępowania sądowego podjętym przez personel placówki. Twój adres IP jest również archiwizowany i publikowany.


Prosimy pamiętać, że zgodnie z prawem możesz złożyć skargę na jakość wykonywanych usług zdrowotnych do Dyrekcji placówki i Rzecznika Praw Pacjenta w wojewódzkim oddziale NFZ.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum