.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Poradnia lekarza podstawowej opieki zdrowotnej

ul. Francuska 11 lok. 3
40-015 Katowice

Jeżeli masz zamiar zadbać o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, nasz ośrodek jest miejscem, które koniecznie musisz odwiedzić. Korzystając z naszych profesjonalnych usług dokonujesz słusznego wyboru. Zobacz, co nasz wykwalifikowany personel może dla Ciebie zrobić.

Nasz Ośrodek oferuje szeroki zakres usług powiązanych ze zdrowiem oraz ogólnie rozumiany Wellness. Dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Chelatacja jest stosowana z wielkim powodzeniem przez dziesiatki lat w USA. Jedyne jej ograniczenia polegają na tym, że trzeba znalezc wykwalfikowanego lekarza do jej stosowania,a takich lekarzy jest w dzisiejszych czasach niewielu. Zabieg taki to standardowy wlew kroplowy z EDTA wykonywany w pozycji siedzacej trwajacy do-2 godz.Koszty chelatacji ktore ponosi pacjent sa znacznie nizsze w porownaniu z oplata za przecietna operacje BY-PASS czy ANGIOPLASTYKE nie wspominajac nawet o tym,ze kazdy z tych zabiegow chirurgicznych omija tylko kilka centymetrow najmocniej zatkanej tetnicy,calej pozostalej chorej reszty nawet nie dotykajac,podczas gdy chelatacja oczyszcza caly uklad krazenia. CHELATACJA jest najbardziej skuteczna w chorobach spowodowanych miazdzyca,chorobach zwyrodnieniowych,chorobach wiencowych w kazdym stadium, przed i po by-pasie, w zaburzeniach krazenia konczyn,chromaniu przestankowym,chorobie BUERGERA,RAYNOUDA,w zaburzeniach krazenia mozgowego,udarze mozgu w chorobie ALZHEIMERA i PARKINSONA,itp.Zabiegi odbywaja sie w nowoczesnym Ośrodku Leczenia.

Dowiedz się więcej na temat naszego podejścia, personelu oraz korzyści jakie odniesiesz, odwiedzając nasz ośrodek. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

 

Mapa

Zobacz jak dojechać

Godziny otwarcia

Pn10:0018:00
Wt10:0018:00
Śr10:0018:00
Cz10:0018:00
Pt10:0018:00
Sb10:0015:00

Forum