.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Poradnia chirurgii ogólnej

ul. Trynitarska 11
31-061 Kraków

Szpital Zakonu Bonifratrów św. Jana Grandego w Krakowie jest interdyscyplinarnym ośrodkiem medycznym, zajmującym się zarówno leczeniem operacyjnym, diagnostyką, jak i udzielaniem porad ambulatoryjnych. Usługi medyczne świadczymy w ramach powszechnego ubezpieczenie zdrowotnego oraz w formie odpłatnej, dla klientów indywidualnych i firm.
Pacjentom zapewniamy profesjonalną opiekę medyczną, dostęp do sal operacyjnych spełniających najwyższe standardy europejskie, wyposażonych w nowoczesną aparaturę monitorującą.

W Szpitalu wykorzystywany jest najwyższej klasy sprzęt medyczny, w tym nowoczesną aparaturę do operacji endoskopowych, najnowszej generacji 32 rzędowy tomograf komputerowy, czy zielony laser, będący najnowocześniejszym na świecie sposobem zabiegowego leczenia przerostu prostaty. Zabiegi realizujemy metodami małoinwazyjnymi oraz nowoczesnymi technikami videochirurgii.

Jesteśmy jednym z najbardziej liczących się w Polsce ośrodków leczących choroby naczyniowe. W naszym Szpitalu działa Regionalne Centrum Chorób Naczyń, w ramach którego funkcjonuje Wojewódzki Oddział Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej oraz Wojewódzka Poradnia Chorób Naczyń. Ośrodek prowadzi również Oddział Chirurgii Ogólnej, kierowany przez autorytet w zakresie chirurgii laparoskopowej, prof. dr hab. Antoniego Cienciałę oraz Oddział Chorób Wewnętrznych i Angiologii, na którym realizowane jest leczenie szpitale i ambulatoryjne. W ramach Ośrodka Diagnostyczno-Leczniczego z Oddziałem Chirurgii Jednego Dnia, zapewniamy kompleksowe leczenie diagnostyczne (badania), porady w niemal wszystkich specjalnościach, zabiegi ambulatoryjne oraz zabiegi operacyjne.

Kadra lekarska naszego Szpitala to zespół lekarzy o najwyższych kompetencjach i wieloletnim doświadczeniu w swojej dziedzinie. Operujący u nas specjaliści są jednymi z najbardziej doświadczonych w Polsce w wykonywaniu operacji endoskopowych. Personel medyczny szpitala odznacza się wysokim profesjonalizmem, jak i serdecznym ciepłym podejściem do chorych, co wielokrotnie jest podkreślane przez chorych i ich rodziny.

Należymy do nielicznych Ośrodków w Polsce posiadających Certyfikat "Szpital bez bólu", przyznawany placówkom zdrowia, w których Pacjent może liczyć na najlepszą pomoc w zakresie leczenia bólu pooperacyjnego. Dużą wagę przywiązujemy do jakości udzielanych świadczeń. Jako pierwszy Szpital w Polsce wdrożyliśmy Zintegrowany System Zarządzania Jakością ISO 9001 i Środowiskiem ISO 14001. Dwukrotnie również uzyskaliśmy certyfikat Akredytacyjny przyznawany przez Centrum Monitorowania Jakością w Ochronie Zdrowia na maksymalny okres 3 lat., a od kilku lat, w ogólnopolskich rankingach szpitali, uzyskujemy wysokie miejsca, z czego jesteśmy bardzo dumni.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Godziny otwarcia

Pn07:0020:00
Wt07:0020:00
Śr07:0020:00
Cz07:0020:00
Pt07:0020:00

Forum