220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Dr Penzę polecam bardzo, ale mam pytanie do pozostałych pań, jak oceniacie dr Czekańskiego?

    • Dr Czekański to prawdziwy lekarz z powołania. Miły, serdeczny, zyczliwy, zawsze usmiechnięty. Prowadził całą moją ciąże i byłam w stałym kontakcie z doktorem. jestem bardzo zadowolona z opieki tego doktora. Polecam każdej kobiecie tego lekarza. Co do pań z recepcji to wolą sobie poplotkować niż odebrać telefon. Zero usmiechu i życzliwości. Lekarz super ale reszta niezbyt zadowalająca.

    • mam to samo zdanie! Lekarza polecam z pełną odpowiedzialnością ale recepcja... dramat!!! Panie są tak niemiłe że naprawdę dziwię się że ktoś dopuścił je do obsługi pacjentów..

  • Wspaniałą osobowością jest też dr J.Kotas - fachowy, troskliwy (jestem po operacji usunięcia trzonu macicy i torbieli)- prowadził mnie właściwie od początku , no i , co istotne dla pacjentki - zawsze uśmiechnięty. GORĄCO POLECAM!!

  • dr Skałbania rewelacja? A w życiu! Jakieś badania przed wypisaniem pigułek hormonalnych? Nie. USG? Przez półtora roku chodzenia do tego "doktora" nawet nie ma co marzyć o jakimkolwiek USG... Jak się upomniałam, usłyszałam "jest zajęte"... Diagnozowanie chorób? Porażka. Wg tego Pana wszystko było w porządku. Dzięki Bogu przestałam oszczędzać na zdrowiu i poszłam prywatnie do dr Penzy. Strzał w dziesiątkę! Diagnozy zawsze poprzedzone dokładnymi badaniami, nic z przypadku. Dr Penza jest niesamowicie ciepłym i przyjaznym człowiekiem. A Panie z recepcji? Tragedia... Tak niemiłych Pań nie ma chyba w żadnej radomskiej przychodni.... Gdyby nie dr Penza na pewno bym tam nie chodziła;] Swoim profesjonalizmem nadrabia wszystkie niedoskonałości Gravmedu;) Podsumowując polecam tylko i wyłącznie ze względu na dobrego lekarza, bo o to przecież właściwie chodzi;)

  • pan doktor skałbania to naprawde rewelacyjny lekarz polecam

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum