.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • *
  • * *
  • * * *
  • * * * *
  • * * * * *
  • * * * * * *
  Moje zdanie

  Miałem wraz z żoną okazję po protekcji naszych znajomych, pojechać do gravmedu. Postanowiliśmy poczytać opinie w internecie o tej placówce. I powiem szczeże włos zjerzył nam się na głowie kiedy czytaliśmy negatywne opinie na temat personelu w recepcji i pięlęgniarek. Obsługa w recepcji powitała nas profesjonalnie i miło.Przepraszam lecz nie zgadzamy się z opiniami negatywnym, jesteśmy wdzięczni za serdeczność i serce którego często brakuje w Publicznych Przychodniach. Jeśli chodzi o opinie na temat lekarzy jesteśmy zadowoleni z wizyty, podejście do pacjenata jak najbardziej ok. Nie będziemy pisać nazwiskami gdyż uważamy iż cały zespół GRAVMEDU zasługuje na 5+. Polecamy Wszystkim którzy pragną być potraktowani jak nie tylko goście ale jak pacjenci potrzebujacy pomocy. jeszcze raz 5+ dla wszystkich pracowników! Dziękujemy- do zobaczenia po rozwiązaniu!

 • Dr Penzę polecam bardzo, ale mam pytanie do pozostałych pań, jak oceniacie dr Czekańskiego?

  • Dr Czekański to prawdziwy lekarz z powołania. Miły, serdeczny, zyczliwy, zawsze usmiechnięty. Prowadził całą moją ciąże i byłam w stałym kontakcie z doktorem. jestem bardzo zadowolona z opieki tego doktora. Polecam każdej kobiecie tego lekarza. Co do pań z recepcji to wolą sobie poplotkować niż odebrać telefon. Zero usmiechu i życzliwości. Lekarz super ale reszta niezbyt zadowalająca.

  • mam to samo zdanie! Lekarza polecam z pełną odpowiedzialnością ale recepcja... dramat!!! Panie są tak niemiłe że naprawdę dziwię się że ktoś dopuścił je do obsługi pacjentów..

 • Wspaniałą osobowością jest też dr J.Kotas - fachowy, troskliwy (jestem po operacji usunięcia trzonu macicy i torbieli)- prowadził mnie właściwie od początku , no i , co istotne dla pacjentki - zawsze uśmiechnięty. GORĄCO POLECAM!!

 • dr Skałbania rewelacja? A w życiu! Jakieś badania przed wypisaniem pigułek hormonalnych? Nie. USG? Przez półtora roku chodzenia do tego "doktora" nawet nie ma co marzyć o jakimkolwiek USG... Jak się upomniałam, usłyszałam "jest zajęte"... Diagnozowanie chorób? Porażka. Wg tego Pana wszystko było w porządku. Dzięki Bogu przestałam oszczędzać na zdrowiu i poszłam prywatnie do dr Penzy. Strzał w dziesiątkę! Diagnozy zawsze poprzedzone dokładnymi badaniami, nic z przypadku. Dr Penza jest niesamowicie ciepłym i przyjaznym człowiekiem. A Panie z recepcji? Tragedia... Tak niemiłych Pań nie ma chyba w żadnej radomskiej przychodni.... Gdyby nie dr Penza na pewno bym tam nie chodziła;] Swoim profesjonalizmem nadrabia wszystkie niedoskonałości Gravmedu;) Podsumowując polecam tylko i wyłącznie ze względu na dobrego lekarza, bo o to przecież właściwie chodzi;)

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum