.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Leżałam na PC trzy mięsiące,mogę z całą odpowiedzialnością polecić ten oddział, czysto, schludnie, bardzo miły personel. Rodziłam w tym szpitalu również polecam.

  • Izba przyjęć, moim zdaniem, zupełnie nie otwarta na pacjentkę. Zero informacji, drzwi do pokoju zamknięte i trudno uzyskać jakąkolwiek informację. W poczekalni same zdenerwowane kobiety nie wiedzące co i jak i właściwie na co czekają... Uciekłam stamtąd szybko więc co do personelu się nie wypowiadam.

  • PRZEBYWAŁAM NA ODDZIALE INTENSYWNEJ OPIEKI KARDIOLOGICZNEJ. PERSONEL JEST MIŁY I W PEŁNI ODDANY PACJENTOWI. PIELĘGNIARKI BARDZO MIŁE , UCZYNNE I UŚMIECHNIĘTE. ZA TAK NISKĄ PENSJĘ TAK WIELE DAJĄ Z SIEBIE. PACJENCI CZĘSTO SĄ NIE MILI I CHAMSCY. NIE ROZUMIEJĄ POŚWIĘCENIA I ZAAGAŻOWANIA PAŃ PIELĘGNIAREK. TAK TRZYMAĆ DZIEWCZYNY DALEJ.!!!!!! DZIĘKUJĘ

  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ciepłym i pozytywnym podejściem personelu do pacjentów, tym bardziej, że pacjenci często są bardzo roszczeniowi i gderliwi ;-) co pracy nikomu nie ułatwia!!!

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum