.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Jesteśmy polskim oddziałem, cenionej w Europie, czeskiej kliniki leczenia niepłodności Gyncentrum w Ostrawie. Od 16 lat pomagamy parom, którym problemy zdrowotne przeszkodziły w realizacji marzeń o szczęśliwym rodzicielstwie. Przy wykorzystaniu najnowszych technik diagnostycznych staramy się znaleźć dla każdego pacjenta odpowiedni program leczenia. Lekarze, którzy otoczą Państwa opieką, to uznani specjaliści, posiadający wiedzę i doświadczenie zgromadzone podczas wielu lat pracy z pacjentami. Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w badaniach nad nowymi sposobami walki z niepłodnością. Personel medyczny prowadzący Państwa, w obu naszych klinikach, zapewni skuteczność leczenia oraz poczucie bezpieczeństwa i komfortu.
Nasza klinika to miejsce, w którym znajdziecie Państwo rzadko spotykane połączenie doświadczenia i fachowości z innowacyjnością i stosowaniem najnowszych metod - aby tylko pomóc Państwu założyć rodzinę.
W naszym dążeniu pomaga nam nowocześnie wyposażone laboratorium pozwalające na wykonanie szerokiej gamy badań, aparatura diagnostyczna, najnowszej generacji aparat USG.
Klinika Gyncentrum jako jedyna w południowej Polsce wykonuje szereg specjalistycznych badań immunologicznych.
Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo na naszej stronie wszystkie informacje, których szukacie. Jeżeli nasuną się Państwu dodatkowe pytania związane z przebiegiem leczenia, działalnością kliniki lub sugestie dotyczące naszego serwisu - zapraszamy do kontaktu.

Do zobaczenia w Klinice.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Godziny otwarcia

Pn08:0020:00
Wt08:0020:00
Śr08:0020:00
Cz08:0020:00
Pt08:0020:00
Sb09:0014:00

Forum