220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • WITAM MAM31 LAT, BYŁAM PACJENTKĄ LECZONĄ PRZED 5-U LATY NA ODZIALE NOWOTWORÓW TKANEK MIĘKICH I KOŚCI .BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z POSTAWY LEKARZY I PIELĘGNIAREK ,KTÓRE WSPIERAŁY MNIE PSYCHICZNIE.GROZIŁA MI AMPUTACJA NOGI ,DZIĘKI LEKARZOM MAM WSTAWIONĄ ENDOPROTEZĘ, DZIĘKI KTÓREJ FUNKCJONUJĘ NORMALNIE .DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PIELĘGNIARKOM I LEKARZOM TEGO ODDZIAŁU A SZCZEGÓLNIE DR.NOWECKIEMU ZA OPIEKĘ

  • Miło, że trafnie ocenił to, co dzieje się w I.O. ktoś tak bliski medycynie, jak p. prof. Bohdan Lewartowski!!! Tego samego doświadczyłem ze swoją sympatią, a nie mam prawa narzekać, bo jestem młody!!!????? A może coś nie tak na linii I.O. = NFZ ? Panie Profesorze - powalczmy o lepsze jutro - dla RZECZYWIŚCIE chorych pacjentów!!!

  • Dlaczego nie wyznacza się przyjęć stałych pacjentów na określoną godzinę ? Powoduje to ogromny natłok oczekujących często w kiepskim stanie psychicznym i fizycznym w bardzo złych warunkach (często nie ma gdzie siedzieć). Z moich osobistych obserwacji wynika, że przeciętny czas oczekiwania na przyjęcie to 2 godziny ! Ponadto opowiadania pacjentów o tym kto ma jakie przerzuty, a komu leczenie wogóle nie pomogło, niweczy wysiłki instytutowycgh psychologów. Jest to postępowanie sprzeczne z zasadami postępowania z osobami chorymi na nowotwory złośliwe. Ta uwaga dotyczy obu części Instytutu (Na ul Rentgena i na ul Wawelskiej).

  • Witam, leczę się od dłuższego czasu w Centrum Onkologii. Do tej pory na swojej drodze spotkałam wielu lekarzy. Dwóch z nich zasługuje na wielkie podziękowanie - dr. Jońska oraz dr. Sobiszewski. Są wspaniałymi fachowcami, a przede wszystkim życzliwymi ludźmi, którzy potrafią w tak trudnych dla mnie chwilach zachować się wspaniale i życzliwie.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum