.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • CHCIAŁABYM PODZIĘKOWAĆ DOKTOROWI ŚWITAJOWI ZA TO ŻE JEST ŻYCZLIWYM, WYROZUMIAŁYM,CIERPLIWYM LEKARZEM. JESTEM OSTATNIO CZĘSTYM GOŚCIEM NA ODZIALE, BO ODWIEDZAM TAM MOJĄ MAMĘ I MUSZĘ POWIEDZIEĆ ŻE SERCE JAKIE PAN DOKTOR WKŁADA W SWOJĄ PRACĘ STANOWI OGROMNE WSPARCIE DLA JEGO PACJENTÓW, JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO -A STANOWI TAK WIELKIE WSPARCIE DLA CHOREGO. ROWNIEŻ SIOSTRY ZAJMUJĄ SIĘ Z WIELKĄ TROSKĄ PACJENTAMI.

  • Czym sie charakteryzuje Brodawczak w piersiach? Karolina

  • w tym szpitalu umarła moja mama ale i tak jestem wdzieczna lekarzom ze starali sie i robili co mogli bo przedłużyli Jej życie o 3,5 roku a miala nowotwor bardzo złośliwy i juz na wstepie lekarze w miejskim szpitalu w tarnowie powiedzieli ze zostalo pół roku zycia mimo wszystkiego odesłali Ja do Centrum Onkologii w Warszawie i to własnie dzieki lekarzom tej kliniki mogłam sie cieszyc mama 3 lata dłużej.dziekuje.

  • Czytam wszystkie komentarze i jestem przerażona.Więcej w nich złego jak dobrego.Pytanie-może Ktoś wie coś na temat leczenia w Szpitalu Uniwerstyteckim w Krakowie-hematologia -ul Kopernika-szef Prof.Skotnicki .Z góry dziekuję-Tessa

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum