220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Ja to właściwie powinienem podziękować panu profesorowi doktorowi habilitowanemu nauk medycznych Januszowi Pawlędze z krakowskiego ośrodka onkologicznego za uratowanie życia. Dzięki temu że pan profesor odmówił mi leczenia uratował mi życie, bo trafiłem do innego ośrodka onkologicznego (Centrum Onkologii w Bydgoszczy) gdzie lekarze nie skreślili mnie jak pan profesor Pawlęga i podjęli walkę o moje życie. Dzięki lekarzom pod kierownictwem pani dr n.med. Ewy Chmielowskiej mogę cieszyć się życiem. Po badaniu PET nie stwierdza się u mnie cech aktywnego procesu rozrostowego. Miałem nowotwora złośliwego wątroby. Ludzie uciekajcie od takich lekarzy jak profesor Pawlęga i jego świta. Mam 29 lat i tak mnie potraktowali w Szpitalu Uniwersyteckim.

  • .....,według mnie ciężko jest przychylnym okiem spojrzeć na instytut o takiej specjalności. Ale mino wszystko, wiem że pracują w nim dorzy ludzie i wspaniali specjaliści którzy robią co mogą by uratować życie nam lub naszym bliskim.... szkoda tylko że nie zawsze sie to udaje...., mino wszystko świadomość że jest takie miejsce dodaje wiary w możliwość wygrania nierównej walki z nowotworem,... ta wiara jest bardzo ważna. Pozdrawiam całą załogę instytutu, a pacjętom życzę dużo odwagi, i pomyślności. E.Z.

  • WITAM MAM31 LAT, BYŁAM PACJENTKĄ LECZONĄ PRZED 5-U LATY NA ODZIALE NOWOTWORÓW TKANEK MIĘKICH I KOŚCI .BYŁAM BARDZO ZADOWOLONA Z POSTAWY LEKARZY I PIELĘGNIAREK ,KTÓRE WSPIERAŁY MNIE PSYCHICZNIE.GROZIŁA MI AMPUTACJA NOGI ,DZIĘKI LEKARZOM MAM WSTAWIONĄ ENDOPROTEZĘ, DZIĘKI KTÓREJ FUNKCJONUJĘ NORMALNIE .DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM PIELĘGNIARKOM I LEKARZOM TEGO ODDZIAŁU A SZCZEGÓLNIE DR.NOWECKIEMU ZA OPIEKĘ

  • Miło, że trafnie ocenił to, co dzieje się w I.O. ktoś tak bliski medycynie, jak p. prof. Bohdan Lewartowski!!! Tego samego doświadczyłem ze swoją sympatią, a nie mam prawa narzekać, bo jestem młody!!!????? A może coś nie tak na linii I.O. = NFZ ? Panie Profesorze - powalczmy o lepsze jutro - dla RZECZYWIŚCIE chorych pacjentów!!!

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum