.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Czym sie charakteryzuje Brodawczak w piersiach? Karolina

  • w tym szpitalu umarła moja mama ale i tak jestem wdzieczna lekarzom ze starali sie i robili co mogli bo przedłużyli Jej życie o 3,5 roku a miala nowotwor bardzo złośliwy i juz na wstepie lekarze w miejskim szpitalu w tarnowie powiedzieli ze zostalo pół roku zycia mimo wszystkiego odesłali Ja do Centrum Onkologii w Warszawie i to własnie dzieki lekarzom tej kliniki mogłam sie cieszyc mama 3 lata dłużej.dziekuje.

  • Czytam wszystkie komentarze i jestem przerażona.Więcej w nich złego jak dobrego.Pytanie-może Ktoś wie coś na temat leczenia w Szpitalu Uniwerstyteckim w Krakowie-hematologia -ul Kopernika-szef Prof.Skotnicki .Z góry dziekuję-Tessa

  • nie zawsze ma się to szczęście i trafia na odpowiednich lekarzy... akademia medyczna w gdańsku nie podjęła się leczenia i odesłała mnie do Centrum Onkologii w Warszawie... ja dopiero podczas 2giej wizyty w COI trafiłam na lekarza z prawdziwego zdarzenia- i wielkie moje w tym szczęście, bo uratował mi życie, tak naprawdę nieświadomej tego, co mnie czeka 21-latce.. do dziś jestem pod stałą kontrolą COI.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum