.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce

Centrum Medyczne „KARDIOTEL” rozpoczęło swoją działalność w 1997 roku od stworzenia Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Uruchomiony wówczas telemedyczny-całodobowy nadzór kardiologiczny nad pacjentami z zaburzeniami rytmu serca, który był wtedy jedyną placówką w Polsce Północnej świadczącą tego typu usługę. Nowoczesny system przekazu sygnału EKG przez telefon umożliwiał stały kontakt pomiędzy lekarzem i pacjentem przez całą dobę. W ciągu kolejnych 10 lat sukcesywnie otwieraliśmy nowe poradnie medyczne, a grono ufających pacjentów i korzystających z naszych usług pacjentów stale rosło.

Obecnie swoim pacjentom oferujemy szybki dostęp zarówno do lekarzy pierwszego kontaktu, jak i grupy specjalistów. Zapewniamy przy tym pełen zakres badań diagnostycznych i laboratoryjnych. Profesjonalna kadra medyczna oraz wysokiej klasy sprzęt medyczny zapewniają świadczenie usług na najwyższym poziomie, zgodnie z kryteriami stawianymi przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Skomputeryzowana rejestracja umożliwia obsługę pacjentów bez konieczności wyczekiwania w kolejkach i zabiegania o numerek, każdy pacjent rejestrowany jest na określoną godzinę.  Korzystne usytuowanie Centrum w Sopocie- Wyścigach ułatwia dotarcie do nas pacjentom nie tylko z Sopotu, ale także z Gdyni i Gdańska.

Uruchomiony w 2006 roku Okulistyczny Oddział Jednego Dnia przeprowadza pełen zakres badań okulistycznych, badania OCT, laseroterapię, operacje zaćmy, a od 2007r. także laserową korekcję wzroku. W 2008r. zakupiliśmy najnowszy laser lidera światowego rynku laserowej korekcji wzroku, VISX Star S4 IR, co pozwoliło nam znacznie poszerzyć zakres oferowanych usług laserowej korekty wzroku, m.in. o zabiegi zindywidualizowane oraz korekcję presbiopii. W 2009r. oddział ten uzyskał własną markę – Blikpol Sopot.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum