.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Byłam leczona ortodontycznie w Curodentalu. Załozony tam miałam aparat ortodontyczny. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu leczenia i efektu po zdjęciu aparatu. Teraz leczone ortodontycznie w klinice jest moje dziecko. jestesmy zadowoleni z fachowej opiekli całego personelu . Polecam wszystkim ta klinike. Pozdrawiam serdecznie .

  • Od wielu lat leczę się wraz z moja rodzina w klinice stomatologicznej Curodental. Jesteśmy bardzo zadowoleni z leczenia i opieki całego personelu. Moje dzieci również leczyły tam się ortodontycznie bardzo szybko były widoczne efekty leczenia. Doktor w bardzo jasny sposób wyjaśniła na czym to polega i jaki jest koszt leczenia. Wiem ,że leczenie ortodontyczne nie należy do najtańszych ale z tego co wiem w innych gabinetach jest o wiele droższe. Polecam wszystkim tą klinikę i panią doktor ortodontę. Uważam, że opinia pani Kamińskiej jest bardzo krzywdząca i "wyssana" z palca. Pozdrawiam cały personel kliniki Curodental. Pacjentka z Gdańska.

  • Jestem oburzona wypowiedzią Pani M.Kamińskiej i całkowicie z nią się nie zgadzam. Ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami tego gabinetu. Mąż jest leczony ortodontycznie, jak również moi znajomi i ich dzieci. Leczenie mojego meża dobiega końca i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego przebiegu i wyników. Myślę, że pacjent decydując się na skąplikowane i kosztowne leczenie powinien całkowicie zaufać lekarzowi, a nie wypowiadać się na temat o którym nie ma podstawowej wiedzy. Uważam, że leczenie stomatologiczne nie jest tanie, ale w tym gabinecie nie należy do wygórowanych.

  • Pragnę ustosunkować się do oceny wystawionej przez Panią "Małgorzatę Kamińską". W rejestrze naszych pacjentów figuruje pani Małgorzata Kamińska. Miała jednak wykonywany zupełnie inny - nie ortodontyczny - rodzaj leczenia. I z tego, co jest mi wiadome, Pani Małgorzata Kamińska jest zadowolona z leczenia w naszym Centrum Stomatologicznym. Podszywanie się pod inną osobę jest nie tylko dalece niestosowne czy nie- moralne, ale jest też naruszeniem prawa. Naruszyła Pani dobra innej osoby. A niezbywalnym prawem każdej osoby, jest prawo do dobrego imienia. Jak fałszywa jest osoba, wypowiadająca swoją opinię, tak i cała ocena mija się głęboko z prawdą. Bogdan Nowicki

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum