.
220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Wspaniali lekarze szczególnie dr Grzegorz Mańka i dr Krzysztof Grettka. Po 7 latach leczenia w innych miejscach m.in. Novomedice tu po pół roku zaszłam w ciąze i za 2 m-c urodze swoje Maleństwo. Nie potrzeba było cudu tylko trafna diagnoza. Gorąco polecam.

  • Polecam klinikę. Co do intymności, sporo się zmieniło. jest już specjalne stanowisko do obsługi par. Efekt leczenia, jestem w ciąży i w sumie to się liczy. Nie miałam nawet in vitro tylko "zwykłe" leczenie....

  • Brak intymnościpytania na forum publicznym w rejestracji o sposób zapłodnienia-ludzia ja się wstydze,także w pokoju badań,fotel ginekologiczny powinien być zasłonięty przez parawan a nie stać naprzeciw drzwi.Natomiast lekarze dr.Grettka i dr.Kiecka wspaniali -naprawde im zależy, szkoda tylko że nie doprowadzają zabiegów do końca np:inseminacji-każde Usg robił mi inny lekarz-ten tóry był akurat dostępny.

  • JESTEM ZADOWOLONA Z TEJ KLINIKI A LECZYLAM SIE W ROZNYCH PRAWIE 8 LAT BEZ REZULTATU W PROVICIE WYKRYTO WODNIAKA .JESYEM PO ZABIEGU.CZEKAM NA DALSZE POSTEPY.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum