220 tysięcy placówek medycznych w Polsce
  • Ja już do końca życia będę wychwalać dr Grzegorza Tomanka, który leczył mnie i mojego męża prawie 3 lata.... doprowadził dzięki IUI do ciąży.... prowadził moją ciążę i uratował moje bliźnięta .... Mam dzisiaj w domu 15 miesieczne bliźniaki, których życie było bardzo zagrożone... a tylko dzięki Niemu zyją. Polecam Provitę, a w szczególności dr Tomanka.

  • Witajcie, Ja równiez do IMSI mam podchodzic pod koniec stycznia.Równiez strasznie sie boje,ale mam nadzieje,ze się uda.Prowadzi mnie dr Mańka,bardzo symaptyczny, ciepły i przede wszystkim cierpliwy na zadawane pytania człowiek. Pozdrawiam wszystkie juz obecne Mamy i te przyszłe. Ja na razie nie mam zadnych zastrzezen co do Kliniki a jak bedzie dalej nie wiem.

  • Gratuluje Cie Moniko:)Boże, ja IMCI bede miała robione pod koniec stycznia, strasznie sie boje ,ale mam nadzieje. Prowadzi mnie dr. Mańka.Pozdrawiam

  • Gorąco polecam!!!! Po 7 latach leczenia tydzień temu urodziłam śliczną zdrową córeczke. Zawdzęczam to lekarzom z Provity, szczególnie dr Grettce i dr Mańce. Prawidłowa diagnoza, cudowne prowadzenie w okresie ciąży przez dr Mańkę. W ciąże zaszłam już po 5 miesiącach leczenia się w Provicie. Może i jest tłoczno, są niekiedy wielogodzinne opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów i brak intymności ale chyba warto ze wzgledu na wyniki.

Mapa

Zobacz jak dojechać

Forum